Студенти 3-х курсів напрямку "Інженерія програмного забезпечення" взяли участь у представленні своїх проєктів на тему "Technological innovations", під керівництвом викладача англійської мови Тимчик М. П.

Кожен студент мав змогу підготувати свій проєкт обравши цікаві та новітні технології чи всім вже добре відомі пристрої.Технології  змінюються, вдосконалюються, постійно з’являються нові досягнення та інновації.

На занятті, студенти продемонстрували свої комунікативні навички, знання мовленнєвих конструкцій, лексичного, граматичного матеріалу, вміння аналізувати та обирати достовірні факти та важливу, цікаву інформацію. Дали можливість заглибитись в історію винайдення та проектування новітніх розробок у сфері медицини, побутової електроніки та розважальної індустрії.

Спасибі за Вашу активність!