Профорієнтаційна робота - це важлива складова процесу вибору майбутньої професії. У сучасному світі, де ринок праці постійно змінюється і розвивається, правильний вибір професії має величезне значення. Тому Природничо-гуманітарний фаховий коледж активно відбувається профорієнтаційна робота, щоб представити свої можливості та перспективи майбутнім абітурієнтам.

У заході взяли участь адміністрація коледжу, студентська рада та студенти перших та других курсів. Кожен з них поділився своїм досвідом навчання та дозвілля у коледжі, а також розповів про можливості, які відкриваються перед ними.

Протягом кількох годин були представлені різноманітні спеціальності, а саме: «Право», «Інженерія програмного забезпечення», «Туризм та рекреація», «Фінанси, банківська справа, стахування та фондовий ринок», «Облік і оподаткування», «Будівництво та цивільна інженерія», «Геодезія та землеустрій». Кожен напрям мав свою презентацію та цікаві дійства, які допомагали майбутнім абітурієнтам краще зрозуміти суть професійної діяльності.

Наприклад, для абітурієнтів, які цікавляться правовою сферою, була організована можливість спробувати себе у ролі адвокатів та навіть підписати клятву адвоката. Студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» мали змогу спробувати свої сили у написанні коду, а ті, хто обрав напрям туризм, могли побачити світ через очі студентів, які вже мали досвід подорожей як у межах країни, так і за її межами.

Окрім цього, на заході були присутні учні ужгородських шкіл та декілька гостей з інших районів Закарпаття. Також була можливість приєднатися до онлайн зустрічі, що робило інформацію ще більш доступною для широкого кола абітурієнтів.

Профорієнтаційна робота в Природничо-гуманітарному фаховому коледжі не лише допомагає майбутнім студентам зробити свідомий вибір щодо своєї майбутньої професії, але й надає можливість отримати практичний досвід у різних сферах діяльності. Цей захід є важливим кроком у розвитку кар'єрних можливостей молоді та сприяє формуванню висококваліфікованих фахівців.