17 жовтня 2023 року студенти Природничо-гуманітарного фахового коледжу переглянули  виставу  Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру «Про що плачуть верби». Ця постановка заслуженого артиста України Василя Шершуна раніше була удостоєна обласною премією в галузі театрального мистецтва.
Музична драма на 2 дії створена за мотивами п’єси Івана Карпенка-Карого «Безталанна», творчість якого студенти вивчали за програмою української літератури.
Вистава зачарувала сучасною обробкою. У театральному дійстві використані найкращі композиції гуртів «Даха Браха» та «Перкалаба», співи Іларії та Юліани.
Тривала вистава близько двох годин, однак час минув, наче на одному диханні. Студенти із задоволенням переглядали виставу та дорогою додому ще довго обговорювали долю головних героїв. Разом зі студентами виставу переглянули т.в.о.заступника директора з навчально- виховної роботи К.В. Сілантьєва-Папп та  викладачі  О.Л.ІванишН.І.СоломкоІ.Ф.Шаркань, О.О. Бабанін, М.М. Ходанич, Н.Ф. Калинич, І.Ф.Мишко та Ю.П. Чечур.