Завершила роботу атестаційна комісія ІІІ рівня Департаменту освіти Закарпатської обласної державної адміністрації. Відповідно до наказу «Про результати атестації педагогічних працівників у 2020 році» атестацію пройшли такі педагогічні працівники: Росоха В.В., Сидор Р.М., Данько-Товтин Л.Я., Лейба Є.В., Ворон Д.Л., Юричка Л.В., Васильчук Л.Б., Мокрянин Я.І., Поп Т.П., Монда Г.Я., Рябощук М.М., Лінчук Н.Л., Голінка С.І., Готько Е.О., Лукавська А.В., Тернущак М.М., Чечур Ю.П., Сідун В.В., Костьов’ят Г.І., Панько Е.П..

Адміністрація та колектив Природничо-гуманітарного коледжу вітає свої колег з успішним проходженням атестації. Бажаємо Вам дорогі викладачі, творчих успіхів на святій нелегкій педагогічній ниві, талановитих студентів та звичайно здоров’я!