22 листопада 2022 року для студентів коледжу в рамках вивчення дисциплін «Основи психології» та «Психологія» під керівництвом викладачки психології Бровдій Мирослави Юріївни було проведено практичне заняття-екскурсію для студентів груп БО-11, ФК-11 та ТО-11 на підприємство Сквош клуб "Prime".  Під час екскурсії в наочних умовах було розглянуто особливості психологічних аспектів підприємницької діяльності, особливо в сучасних кризових умовах.

Керівник підприємства докладно розповів студентам про роль особистісного потенціалу при здійсненні підприємницької діяльності, про психологічні чинники, що впливають на успішність та ефективність забезпечення діяльності підприємства, та відповів на численні питання студентів. Зокрема, студенти ознайомилися з організацією діяльності підприємства в загальному.

На завершення екскурсії всі бажаючі вивчили правила гри та спробували пограти в сквош. Ескурсія була дуже цікавою та пізнавальною!