7 жовтня коледжани відправились у мандрівку до високогірного озера Синевир та водоспаду Шипіт. Родзинкою подорожі став екопарк «Долина кольорових вовків».

Одноденна екскурсія була проведена у рамках святкування Дня юриста та Всесвітнього дня туризму.

Студенти діляться своїми враженнями:

«Сподобалась організація поїздки, злагодженість колективу, комфортабельний автобус.

Отримали незабутні враження від краєвидів, які ми мали змогу спостерігати впродовж всієї подорожі.

Дякуємо за розважальну програму в автобусі, а саме конкурси, в результаті чого учасники отримали призи та позитивний настрій.

Крім того, надзвичайно цікаво було слухати ознайомчу інформацію про Синевир та Шипіт, яку для нас ретельно підготували.

Все було на вищому рівні! З нетерпінням чекаємо наступної поїздки!»

Прийміть найщиріші вітання, наші студенти, хай життя буде як подорож, сповнена прекрасними та яскравими подіями.