1 липня 2017 року розпочала роботу приймальна комісія Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» . 10 членів комісії та 5 викладачів-консультантів чекають на абітурієнтів із 9 до 18 год. за адресою: м. Ужгород,   вул. Університетська, 14, ауд. 215.

За перші дні роботи комісією прийнято документи від 85 випускників 9-х класів. Найбільше абітурієнтів пов’язують свої мрії із здобуттям спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», на другому місці – «Право». Приємно зазначити, що частина вступників бачать своє майбутнє за дуже перспективною спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

Незважаючи на те, що кожен абітурієнт має право подавати документи на 3 спеціальності, 30% із них обрали для себе тільки одну, омріяну. Тож робота продовжується . Чекаємо на Тебе , абітурієнте !nike