З 18 по 22 червня 2019 року у студентів Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ “УжНУ” проводиться державний комплексний іспит   за спеціальністю 081 “Право”.

Екзаменує коледжан державна комісія у такому складі:

• голова державної кваліфікаційної комісії Черевко П.П., кандидат юридичних наук, заступник декана юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет».
  • заступник голови ДЕК – Папп К.С., т.в.о. заступника директора коледжу з навчально-виховної роботи.
  • члени ДEК:

Лейба Євген Васильович, кандидат юридичних наук, викладач вищої категорії, голова випускової циклової комісії юридичних дисциплін, викладач фахових дисциплін;

Гошовська Олександра Іванівна, викладач вищої категорії, викладач-методист, викладач фахових дисциплін;

Васильчук Лариса Богданівна, кандидат юридичних наук, викладач вищої категорії, викладач фахових дисциплін.

Тернущак Михайло Михайлович, кандидат юридичних наук, викладач вищої категорії, викладач фахових дисциплін;

Студенти коледжу за спеціальністю «Право» сумлінно виконують свої студентські обов’язки, зокрема і під час складання державного іспиту в повному обсязі розкривають суть і зміст питань.

Екзаменаційна комісія бажає успіхів і наснаги студентам при складанні іспиту.

jordan Release Dates