Із 6 до 10  лютого 2023 р. у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі відбулися заходи приурочені Тижневику комп’ютерних наук.

Останній день розпочався із конкурсу інновацій, в якому взяли участь студенти 1 курсів усіх спеціальностей. Цікаву авторську ідею запропонувала команда групи КН-11 (Матоляк Катерина та Цифра Мирослава). Це єдина команда, яка дотрималася усіх вимог.

Також у рамках Тижневика проводився конкурс тематичних стіннівок серед студентів 1-2 курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та конкурс тематичних онлайн-стіннівок серед студентів 3-4 курсів цієї ж спеціальності.

Найкращу стіннівку підготували студенти групи КН-12, а найкращу онлайн-стіннівку — студент групи КН-41 Синкулич Юрій.

Завершився тиждень підбиттям підсумків і нагородженням призерів. Із вітальним словом до глядачів звернулася завідувачка відділення Александра Наталія Володимирівна. Усі переможці конкурсів отримали грамоти, а також заохочувальні подарунки від викладачів циклової комісії «Програмування та інформаційні технології».

Вітаємо всіх переможців, учасників та організаторів із чудовим завершенням Тижневика комп’ютерних наук!