7 лютого розпочалися турніри з кіберспорту. Цього року студенти грали у такі ігри: Counter-Strike, Dota2, Osu!, Minecraft.

У грі «Minecraft» учасники створювали проект на тему «Українське місто майбутнього». Дуже цікаво було подивитися на результати роботи кожної команди. Ми переконалися, що молоде покоління йде правильним шляхом, має великі амбіції та плани.

Отож маємо такі результати:

І місце — команда «Debuilding company» у складі: Морощука Назарія та Бердара Юрія, КН-22;

ІІ місце — команда «Unrivaled Creators» у складі: Чорнопиского Руслана та Чорнопиского Дениса, КН-22;

ІІІ місце — команда «Krips» у складі: Росади Станіслава та Жулканича Юрія, КН-21.

Студенти дуже емоційно, і в той же час згуртовано, намагалися дати гідний бій своїм суперникам у турнірах «Counter-Strike» та «Dota2».

Найкращими кіберспортсменами виявилися наступні студенти:

• «Counter-Strike»:

І місце — Мікла Владислав, КН-41,

ІІ місце —Візенко Владислав, КН- 23,

ІІІ місце — Мільчиков Даниїл, КН-11;

• «Dota2»:

І місце — студенти групи КН-41 Бабич Євген, Куца Владислав, Танич Іван, Тимко Олександр та студент групи КН-31 Ходанич Олександр,

ІІ місце — студенти групи КН-12 Ковач Валерій, Врабель Максим,  Батрак Вадим, Надь Йосип, Шумілов Даніїл.

ІІІ місце — студенти групи КН-31 Уйгелій Марк і Свалявчик Роман, студент групи КН-33 Горват Павло, студент групи КН-42 Литвак Дмитро, студент групи КН-23 Візенко Владислав.

Також студенти мали можливість проявити свої музичні таланти у турнірі «Osu!».

І місце — Мікла Владислав, КН-41,

ІІ місце — Горват Павло, КН-33,

ІІІ місце — Гонак Максим, КН-43.

Унікальні результати показав студент групи КН-22 Куліков Кіріл.