28 серпня, за доброю традицією, для  студентів -першокурсників,  які проживають в Ужгороді та Ужгородському районі розпочалася переднавчальна практика, впродовж якої вони мають змогу відвідати  навчальні аудиторії Природничо-гуманітарного фахового коледжу  та зробити власний вклад у його благоустрій. Перший день був для студентів надзвичайно пізнавальним, адже вони познайомились зі своїми кураторами, які розповіли їм усі особливості та цікавинки навчання у коледжі, а також провели з ними первинний інструктаж.

А далі розпочалися трудові будні, які тривали 29 та 30 серпня.Таким чином, студенти отримали змогу познайомитись зі своєю alma mater до початку навчання, знайти нових друзів  і спільними зусиллями разом зі своїми академнаставниками  внести свою частку в благоустрій спортивних майданчиків та упорядковування території біля навчального закладу.
Після такого доброзичливого знайомства першокурсники та їхні куратори з нетерпінням чекають нового навчального року.