Студентів Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ "УжНУ" нагородили дипломами за участь у Всеукраїнському літературному онлайн -марафоні «Єднаймо душі словом Кобзаря!»

Ми не тільки самостійно організовуємо цікаві флешмоби і т.д., а й беремо участь у Всеукраїнських заходах. Студенти Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ "УжНУ" спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" Бігар Олександр, Когут Максим та спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" Морощук Назарій, Бобаль Андрій, Гнатчук Сергій та Кремінь Анастасія долучилися до літературного онлайн-марафону «Єднаймо душі словом Кобзаря!», присвяченого пам’яті Тараса Шевченка з ініціативи викладача української мови та літератури Якубишин Марії Віталіївни.
Разом вони створили неповторну аудіовізуальну картину "Намисто пам'яті про Шевченка у поезіях митців -закарпатців" і представили наш навчальний заклад.
Пам'ятаємо священні істини Шевченка! Вітаємо коледжан та бажаємо успіхів у наступних конкурсах!