На Аскольдовій могилі

Тридцять мучнів українців,

Славних, молодих…

Павло Тичина

Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова подія.
Крути стали початком нової доби в історії України, бо саме вони засвідчили: власну державу треба захищати зі зброєю в руках. І саме та обставина, що мученицьку смерть в ім’я України прийняли її юні діти, робить цю подію такою болюче-нестерпною, що не піддається забуттю.

Істиною є те, що Крути стали своєрідним незгасним символом для усіх борців за волю України. Попри скорботність та трагізм Крути навіки залишаться яскравою сторінкою минулого нашої держави.

У бібліотеці коледжу була оформлена виставка історичної літератури під назвою «Пам’яті Героїв Крут», яка присвячена визвольним подіям та героям битви під Крутами.

Nike Air Force