21 серпня 2017 року до Природничо-гуманітарного коледжу почали стікатися ручаї студентів. Цьогорічні першокурсники – мешканці     м. Ужгорода та району – прийшли на свою першу, ознайомчу практику. На них чекала зустріч із однокурсниками, новопризначеними кураторами, лідерами студентського самоврядування та перші доручення. Студенти облаштовували спортивний майданчик, впорядковували територію біля коледжу, прилеглі ділянки вулиць Антонівської та Української.

Найкращt почували себе ті, що протягом п’яти спекотних тижнів навчалися на підготовчих курсах. Їм тут усе відоме, все своє.

Першокурсники із відчуттям виконаного обов’язку покидали коледж. І тільки вітер, з кожним подувом кидаючи не тротуар нові жмутки сухого листя тополь, злегка псував результат їх завзятої праці.

До зустрічі 1 вересня!Air Jordan