30 квітня 2024 року викладачами Іриною Черниченко та Ларисою Юричкою була організована екскурсія в управління Патрульної поліції в Закарпатській області.
Спочатку студенти 3 курсу спеціальності «Право» відвідали чергову частину та відділ безпеки дорожнього руху, що забезпечує супровід осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона, супровід небезпечних вантажів, контроль за технічним станом транспортних засобів тощо.
Найбільшу зацікавленість у юних правників викликав огляд патрульного автомобіля та ознайомлення з роботою приладів, з якими щоденно працюють патрульні поліцейські: планшетом, нагрудною відеокамерою. Поліцейський навіть показав як проводиться огляд на стан сп'яніння за допомогою спеціального технічного засобу.
Подібні заходи дають унікальну можливість закріпити отримані теоретичні знання, які студенти здобули під час вивчення дисципліни «Поліцейське право».