Днями у бібліотечній залі УжНУ відбулась знакова подія для освітян та молоді Закарпаття, – ярмарок спеціальностей. Учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл Ужгорода та Закарпатської області мали хорошу нагоду ознайомитися з усіма факультетами УжНУ та спеціальностями, які пропонують для опанування вищі навчальні заклади нашого краю, в числі яких, крім уже названого, Українсько-угорський навчально-науковий інститут та Навчально-науковий інститут хімії та екології.

За традицією активним учасником ярмарку був, безумовно, Природничо-гуманітарний фаховий коледж. Викладачі та старшокурсники закладу освіти гідно презентували спеціальності, які можна опанувати та здобути у коледжі. Найбільшу зацікавленість майбутні абітурієнти виявили до спеціальностей «Туризм», «Право», «Інженерія програмного забезпечення». Студенти коледжу також виступали в ролі майбутніх абітурієнтів, так як багато з них мають намір продовжити освітню діяльність у вищих навчальних закладах нашого краю. Адже, наша «коледжанська» молодь дуже добре усвідомлює, що не можна жити за наративом минулого століття, який гласить: «Одна освіта на все життя». Рекомендацією до дії для наших студентів є сучасна сентенція: «Освіта протягом життя». Саме тому методика викладання у коледжі спрямована на формування покоління, здатного навчатися протягом життя. Викладачі вчать студентів оберігати і примножувати цінності національної культури та громадянського суспільства, розвивати і зміцнювати суверенну, незалежну, демократичну, соціальну та правову державу як невід∙ємну складову європейської та світової спільноти. Навчально-виховний процес за сприяння директора закладу освіти Володимира Войтеховича Росохи організований так, що є наявними всі умови для особистісного зростання і творчого самовираження кожного студента нашої alma mater. Тож не дивно, що Природничо-гуманітарний фаховий коледж є одним із найпріоритетніших закладів освіти не тільки Закарпаття, а й всієї України і, як результат, на ярмарку спеціальностей багато майбутніх абітурієнтів виявили інтерес до спеціальностей, які «запропонував» наш заклад освіти. Ласкаво просимо до нас навчатись!