17. 02. 2023 року в Природничо-гуманітарному фаховому коледжі ДВНЗ "УжНУ" проведено групову онлайн-конференцію щодо особливостей адаптації студентів першого курсу до закладу вищої освіти. На заході були розглянуті питання адаптації студентів на навчальному, соціальному, психологічному та біологічному рівнях. У ході дискусії висвітлені прояви успішної адаптації та ознаки дезадаптації: відхилення в поведінці та переживаннях людини, що пов'язані з недостатньою соціалізацією, соціально неприйнятними установками особистості, зміною умов (місця) проживання, розривом значущих інтерперсональних зв'язків тощо.

Також були окреслені методи соціальної та психологічної допомоги щодо усунення невдалої адаптації на соціальному, навчальному, психічному та фізичному рівнях.  В онлайн- конференції взяли участь 154 студенти. Соціально-психологічна робота проводилася серед студентів 1-го курсу провідним фахівцем відділу соціально-психологічної служби ДВНЗ "УжНУ", членом Національної психологічної асоціації, Світланою Кулаковою.