15 квітня 2019 у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ» вже традиційно в рамках економічного тижневика відбулася олімпіада з економіки між студентами І та ІІ курсів коледжу. Такий формат сприяє зацікавленню активної молоді, котра може таким чином  розкрити свої  творчі здібності та показати знання з економіки. Цього року в конкурсі взяли участь десять коледжан. Вони виконували різнотипні завдання, зокрема у тестовій формі, практичні, а також творчі.

Захід розпочався з урочистого відкриття. З вітальним словом до учасників змагання звернувся директор Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» В. В. Росоха. Оцінювало знавців економіки журі в складі викладачів Поп І. М., Бігар Н. М., Безносько Ю. В., котрі визначили переможців, зокрема:

І місце посіла студентка ІІ курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Павлич Мирослава;

ІІ місце посів студент ІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Далекорей Антон;

ІІІ місце посіла студентка ІІ курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Матіко Тетяна.

Вітаємо переможців та всіх учасників олімпіади!

Урочисте нагородження відбудеться в останній день тижневика економіки.

Trava Mista Cano Alto