Викладачі циклової комісії «Іноземних мов» (Дорогих Л. М., Панько Е. П., Тимчик М. П., Феделещак Н. Б.) провели ХІ Всеукраїнську інтернет-олімпіаду з англійської мови «На Урок» та залучили студентів до Міжнародного дистанційного конкурсу з англійської мови «Olimpics».  Участь взяли студенти І та ІІ курсів коледжу, за ініціативою викладача Тимчик М. П.

Вітаємо переможців олімпіади «На Урок» спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»:

I місце - Боклах Володимир, Козьма Владислав, викладач Тимчик М. П.

ІІ місце - Лахоцький Олександр, Мартин Василь, викладач Тимчик М. П.

ІІІ місце  - Мормуль Олексій, викладач Панько Е. П.; Шумей Семен, викладач Тимчик М. П.

Переможцем Міжнародного дистанційного конкурсу з англійської мови «Olimpics» став Глюдзик Валерій студент спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» (викладач Тимчик М. П.).

Бажаємо творчих успіхів усім викладачам і вдячні за їхню працю та зусилля, педагогічну майстерність, активну участь у підготовці та мотивацію студентів.