31.08.2021 р. о 11:00 у 301 аудиторії відбудеться засідання педагогічної ради Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ»

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт роботи приймальної комісії коледжу та новий набір студентів на перші курси. (Доповідає відповідальний секретар приймальної комісії Шпілька О.В.)
  2. Про організований початок навчального року, плани та завдання навчально-виховної та методичної роботи коледжу на 2021/22 навчальний рік. (Доповідає заступник директора коледжу СидорР.М., заступник директора коледжу з виховної роботи ПаппК.С., голова методичної комісії коледжу  Гошовська О. І.)
  3. Затвердження педагогічного навантаження, планів роботи коледжу, призначень та розпоряджень з основної діяльності. (Доповідає заступник директора коледжу Сидор Р.М., заступник директора коледжу з виховної роботи Папп К.С., голова методичної комісії коледжу  Гошовська О. І., завідувач канцелярією Молнар А.С., завідуючі відділеннями, голови циклових комісій)