Наш коледж узяв участь у літературному онлайн-марафоні «Єднаймо душі словом Кобзаря!», присвяченому пам’яті Тараса Шевченка.

Студент Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Олександр Гаврилешко під керівництвом викладача української мови та літератури Інни Шаркань підготував авторське виконання пісні «Не плач, Катерино...» за твором Т.Г. Шевченка «Катерина».

Тоді, коли мав відбутися літературний захід, в Україні вже тривала повномасштабна війна. Організатори відзначили сертифікатами учасників конкурсу тепер – наприкінці осені.

Пропонуємо до вашої уваги конкурсну роботу Олександра Гаврилешка, бо ж слово Кобзаря нас усіх об’єднує і робить сильнішими.