30 березня відбулася онлайн-зустріч студентів 3-4 курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» з Володимиром Сподариком, випускником 2011 року цієї ж спеціальності. Ініціаторами зустрічі були завідувачка відділення Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» Наталія Александра та голова циклової комісії «Програмування та інформаційні технології» коледжу Альвіна Лукавська.

Володимир у 2016 році був визнаний найкращим ІТ-фахівцем Ukrainian IT Awards. На сьогоднішній день він є спеціалістом з більш ніж десятирічним досвідом роботи в ІТ-аутсорсі та семирічним досвідом у стартапах.

Під час спілкування студенти отримали професійні поради щодо навчання та подальшого працевлаштування, пошуків інвесторів та необхідності проведення власних стартапів. Не оминули обговорення питання розвитку штучного інтелекту та пов’язаних із цим ризиків майбутньої професії.

Викладачі та студенти вдячні Володимиру за цікаву, змістовну зустріч. Сподіваємося на подальшу співпрацю.