Урочисто відкрив олімпіаду директор коледжу Росоха В.В.

У вступному слові він наголосив на можливості вибору учнями шляху продовження навчання після отримання свідоцтва про базову середню освіту і побажав їм успіху при розв’язуванні олімпіадних завдань.

Голова журі, доцент, кандидат економічних наук,  декан математичного факультету Повідайчик Михайло Михайлович привітав конкурсантів і запросив на навчання на математичний факультет ДВНЗ «УжНУ» .

Також прийшли привітати учасників олімпіади найкращі студенти коледжу, які презентували учням свої здобутки:

• Сойма Елена, призер обласного етапу МАН 2015-16н.р. із роботою «Золотий переріз в архітектурі та мистецтві»;
  • Саєнко Андрій та Вишинська Анастасія, студенти випускних курсів коледжу, розповіли про переваги навчання на спеціальності «Розробка ПЗ» та привітали учасників олімпіади старим українськім звичаєм - хлібом-сіллю на вишитому рушнику.

Модератор олімпіади Данько-Товтин Л.Я.  побажала учням наснаги та розповіла про склад завдання - і учні почали працювати.

Після кропітких двох годин роботи учнів компетентним журі у складі Манохіної Б.В., Мавроматі М.Д., Штаєр Д.В., Данько-Товтин Л.Я. під головуванням Повідайчика М.М. визначено наступних переможців:

І місце – Кіра Степан, ЗОШ №12, м.Ужгород

ІІ місце – Кошук Людмила, НВК «Гармонія», м.Ужгород

ІІІ місце – Глебена Олександр, ЗОШ №5, м.Ужгород

ІІІ місце – Волошин Артем, ЗОШ №12,м.Ужгород

Особливо приємно те, що з кожним роком кількість учасників олімпіади зростає, а географія учасників стає все ширшою.

Цьогоріч були представлені наступні райони: Тячівський, Перечинський, Великоберезнянський, Ужгородський та місто Ужгород.

Дирекція коледжу та оргкомітет олімпіади щиро вдячний небайдужим директорам шкіл і головам районних відділів освіти за сприяння у проведенні олімпіади.

Окрему подяку висловлюємо наступним учителям:

• Вишинській О.А. (Тернівська ЗОШ)
  • Гапаку Ю.І. (Раківська ЗОШ)
  • Сенів О.М. (Великолазівська ЗОШ)
  • Кучерявій О.В. (ЗОШ №12, м.Ужгород)
  • Роман Ю.М. (Великоберезнянська ЗОШ)
  • Ціко О.В. (ЗОШ №6, м.Ужгород)

Face Mask Required Signs for Businesses, Restaurants and Offices