18 червня 2018 року відбувся захист дипломних проектів спеціальності « Землевпорядкування» денної форми навчання.

Цього року державну екзаменаційну комісію очолював завідувач кафедри землевпорядкування та кадастру географічного факультету ДВНЗ «УжНУ», кандидат наук з державного управління Пересоляк В. Ю. У результаті захисту дипломних проектів випускників оцінили так: 3 дипломні проекти - «відмінно», 6 проектів - «добре» та 2 - «задовільно».

Екзаменційна комісія відзначила  якнайбільш якісно виконані роботи: «Склад топографо-геодезичних робіт при встановленні меж земельних ділянок на прикладі Карпатського біосферного заповідника» ( Палко Віолетта) та «Впорядкування території населених пунктів як основа раціонального використання земель населених пунктів» ( Пастор Ольга).

Також цікавими стали роботи, що виконувались на прикладі земельних ділянок Ужгородського національного університету, а саме: « Відновлення меж земель оздоровчого призначення на прикладі санаторію-профілакторію «Скалка» ( Крильо Ігор) та « Топографо-геодезичне забезпечення встановлення меж земельної ділянки ПГК «УжНУ»» (Павлина Артур). Останню зазначену роботу студент виконував самостійно, практичну частину проекту - сучасним геодезичним GPS-приладом.

Державна комісія дійшла висновку, що наші випускники отримали необхідні знання і набули певних навиків для того, щоб виконувати вкрай важливі завдання зі збереження та раціонального використання земельних ресурсів України.

2Fземлевпоядкування 9землевпорядкуання54 ЗемлевпорядкуванняAir Jordan