16 грудня відбувся ІІІ обласний етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ «УжНУ» представляти дві студентки, Мошкола Крістіна (спеціальність «Право», 2 курс, викладач Якубишин М.В.) та Штеля Маріанна ( спеціальність "Фінанси та банківська справа", 1 курс, викладач Гординська А.А.). Перше місце у мовному змаганні серед студентства посіла Мошкола Крістіна. Чергова перемога показала наполегливу працю у закладі освіти! Адже сьогодні, як ніколи, на часі любити та знати українську мову! Бо солов'їна - це кордон, душа та цінності нашого народу! Радіємо з досягнень нашої студентки. Щиро вітаємо Крістіну з перемогою у конкурсі! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди рухатися тільки вперед, до нових вершин!