3-го червня група ТО – 11 разом з викладачем англійської мови Феделещак Н. Б. відправились у незабутню мандрівку в Будапешт. Родзинкою подорожі став острів Margit sziget. Дводенна поїздка була проведена в рамках святкування Дня захисту дітей.

Студенти отримали незабутні враження від національної кухні та напоїв, пам'яток архітектури та подорожі  Дунаєм. Крім того , надзвичайно цікаво було слухати ознайомчу інформацію про Будапешт.

Також  Будапешт відомий своєю Fashion Street , тому  ми мали можливість відчути , що таке Shopping туризм.

Варто зазначити , що вечірній Будапешт відкривається з іншої сторони  і нам пощастило потрапити на Budapest Eye , з якого можна нескінченно насолоджуватися красою нічного міста.

Загалом  поїздка з юлюбленим викладачем Феделещак Н. Б. вдалась.

Наступна наша подорож до ….