У четвер, 22 лютого, у коледжі відбувся тематичний семінар із кураторами академгруп та викладачами «Попередження та виявлення шкідливих звичок та залежностей у студентів». Очільник психологічної служби УжНУ Кулакова Світлана Вікторівна кваліфіковано висвітлила ряд украй актуальних у виховній роботі зі студентами питань:

1. Причини виникнення залежностей у студентів.
  2. Ознаки залежності від наркотиків, алкоголю та ін. у підлітковому та юнацькому віці.
  3. Види та зміст профілактичних заходів в умовах ВНЗ.
  4. Методи психологічної та медичної допомоги студентам, залежним від наркоманії, алкоголізму, ігроманії тощо та їх сім’ям.

Світлана Вікторівна у продуктивному діалозі відповіла на болючі питання викладачів, надала рекомендації та запропонувала професійну допомогу як для студентів, так і викладачів.

На семінарі було домовлено про допомогу в психологічному опитуванні студентів, вивчені проблем їх адаптації у новому середовищі тощо.

Спілкування з психологом продовжилося і після семінару, за що ми щиро вдячні, і сподіваємося на результативну співпрацю.

Навч. викл. Навчаються викладачіAir Max