На завершення тижня приуроченого до ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТУРИЗМУ, 30 вересня студенти спеціальності «Туризм» взяли участь у науково-практичній конференції, що відбулася на базі Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ».

Конференція присвячена розвитку туризму в умовах сьогодення. У конференції взяли участь студенти другого, третього та четвертого курсу коледжу, зокрема доповіді підготували: Панько Інна, Фревлик Марія, Тяско Оксана, Сима Юлія, Гвардіонова Яна, Леспух Христина та Шевчук Анастасія. Перший курс переймав досвід у старших колег та підтримував доповідачів.

Студенти дослідили проблематику розвитку туризму в Україні та країнах світу за умов карантинних обмежень, як туристична індустрія функціонує в сучасних реаліях, а також розглянули основні об’єкти туристичної інфраструктури, що є привабливими для відвідувачів.

Завдяки науково-практичній конференції студенти отримали змогу проявити свої теоретичні навики та поділитися досвідом, отриманим на практиці.