11-13 квітня 2019 року  відбулась традиційна щорічна ХІ міжнародна науково-практична конференція «Закарпатські правові читання». Цьогорічний науковий захід присвячений пам’яті професора Хоми Олексика.

Як і в попередні роки «Закарпатські правові читання» зібрали навколо себе поважних гостей із юридичної спільноти України та зарубіжних країн. На відкритті заходу, окрім керівництва Ужгородського національного університету, проректора з науково-навчальної роботи Олександра Рогача та декана юридичного факультету Ярослава Лазура, учасників вітали ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук, декан юридичного факультету, Університет імені Коменського в Братиславі, заступник декана гуситського теологічного факультету, член Колегіуму ректора Карлового університету в Празі Ян Благослав Лашек, голова Закарпатського апеляційного суду Ганна Фазикош, декан юридичного факультету Львівського національного університету Володимир Бурдін.

У перший день конференції були проведені пленарні засідання, а вже другого дня учасники мали змогу фахово обговорити питання різних галузей права. Слід зазначити, студенти Природничо-гуманітарного коледжу гідно представили наш заклад, в секції: розвиток приватного права України в контексті євроінтеграційних процесів поряд з такими науковцями як Харитонов Є.О., Харитонова О.І., Надьон В. В., Булеца С.Б. успішно виступив з доповіддю «Правове регулювання питань вакцинації в Україні та інших країнах світу» студент ІV курсу Євгеній Гошовський; а в секції: право на справедливий суд та забезпечення виконання судових рішень також успішно виступила студентка ІV курсу Романна Заяць з доповіддю «Досудова медіація як альтернативна форма вирішення цивільних справ».

Вітаєм наших студентів та їх наукових керівників: викладача-методиста Гошовську О.І та кандидата юридичних наук Лейбу Є.В.  і бажаємо подальших звершень  в наступному році.

penny hardaway nike air max blue springs