У п’ятницю, 17 листопада, відбулася урочиста зустріч керівництва університету, Закарпатської обласної ради та Ужгородської міської ради із студентами УжНУ, які мають досягнення в науковій, спортивній, мистецькій та громадській сферах.
Були відзначені кращі студенти, які мають досягнення в науці, спорті, культурно-мистецькій діяльності та за активну участь у громадському житті факультету та університету. Студенти Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ УжНУ також отримали грамоти від ректора УжНУ Володимира Смоланки, проректора із науково-педагогічної роботи Ігоря Короля, першого заступника голови Закарпатської обласної ради Андрія Шекети та начальника департаменту правового та організаційного забезпечення Ужгородської міської ради Ігоря Фартушка.
Дорогі студенти! Щиро вітаємо Вас з Днем студента!
Нехай студентські роки будуть для Вас не лише часом навчання, але й часом відкриття нових можливостей та звершень, здобуття незабутніх вражень та перемог, побудови нових планів та особистої траєкторії розвитку!