21 вересня 2018р. в Ужгороді стартувала ХVІІ Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр - Закарпаття 2018», у якій взяли участь різні регіони Закарпаття, України та країн Європи.

Студенти Природничо-гуманітарного коледжу, які навчаються за спеціальністю «Туризм», під керівництвом викладача Шпільки О.В. відвідали виставку і дістали багато професійних знань та інформації у сфері туристичного бізнесу.

Майбутні турагенти і менеджери, екскурсоводи і ресторатори отримали змогу ознайомитися з потенціалом сільського (зеленого) туризму Закарпаття, центрами виробництва, народним промислами.

Такі заходи формують у студентів уявлення про те, чим вони будуть займатися у майбутньому, до якого рівня потрібно підвищувати свою професійну майстерність, щоб стати успішним у сфері туризму.

nike