4 лютого в Ужгороді, як і по всій Україні, відбувся підсумковий етап VII  Міжнародного конкурсу української мови ім. Тараса Шевченка. На цьому святі  рідного слова призери  попереднього етапу почули привітання міністра Лідії Гриневич, яке привезла в Ужгород методист Інституту модернізації і змісту освіти Оксана Вернидуб, а також отримали за перемогу в обласному етапі форуму грамоти департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА та цінні подарунки-книги письменників Закарпаття.

Природничо-гуманітарний коледж представляла переможиця попереднього етапу Романа Заяць під керівництвом викладача української мови та літератури Андрусь М. В.

Складні погодні умови не зіпсували настрою ні учасникам, ні організаторам свята. Палкі слова письменника Петра Ходанича стали хорошою підтримкою для учнів та студентів, які із помітним хвилюванням чекали початку наступного етапу.

Наразі чекаємо результату VII  Міжнародного конкурсу української мови ім. Тараса Шевченка та сподіваємося на перемогу.

DSC_0164 DSC_0785 DSC_0790legit yeezy site coupon free trial software