9 листопада 2017 року, відбувся відбірковий етап обласного конкурсу «Кращий студент - 2017». У туристично-інформаційному центрі «Совине гніздо» з’їхалися і зійшлися розумні і талановиті представники ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV р.а. До учасників звернувся п. Денисенко, який привітав студентів та розповів про мету проведення конкурсу, досягнення переможців і вимоги до самого відбору.

Природничо-гуманітарний коледж представляли дві студентки:

Голінка Яна (група «Право»-22), яка минулого року була фіналісткою, а цьогоріч представила частинку студентського проекту «Співаємо для захисників України»;

Ковалів Анастасія (група «Облік і оподаткування»-11), яка представила на розгляд журі власний твір – «Думу про голодомор», який виконувала під супровід бандури. Її робота – це теж частина студентського соціального проекту «Історія очима молоді».

І нам неймовірно пощастило!

Обидві учасниці оголошені фіналістками конкурсу «Кращий студент – 2017!».

Ми щиро вітаємо Яну та Анастасію і віримо, що 30 листопада вони гідно захищатимуть честь нашого коледжу і доведуть, що саме наші студентки найталановитіші.

Бажаємо їм перемоги!

Голiнка Ковалів 019Air Jordan