Студентка групи КН 12 Тирканич Корнелія, надихнувшись переглядом документального кіно, взяла участь у конкурсі документальної фотографії «Моє місто майбутнього». На конкурсі було представлено 16 робіт, які будуть мандрувати різними інстанціями та містами і нестимуть думки та погляди дітей та юнацтва про переваги та проблеми, що існують в нашому місті. Кожна робота мала на меті привернути увагу до певної проблеми міста і розкрити шляхи її вирішення. Корнелія презентувала журі свою роботу зі світлиною однієї з найвідоміших архітектурних споруд Ужгорода: колись синагогою, а тепер філармонією, які втілює історичну спадщину попередніх поколінь та несе в собі знання та енергетику кожного відвідувача. Найбільше вразило журі те, що діти підняли зовсім не дитячі проблеми та запропонували конкретні шляхи їх вирішення.