Відповідно до плану роботи циклової комісії програмування та інформаційних технологій у коледжі з 12 лютого 2024 року розпочався Тижневик комп’ютерних наук. Цього року викладачі спеціальних дисциплін запровадили проведення майстер-класів.
Першим такий захід провів викладач Баландяк Василь Іванович, який ознайомив учасників із основними принципами роботи робототехніки. Під час заняття студенти отримали нові знання щодо необхідного апаратного забезпечення та можливі мови програмування для повноцінного функціонування майбутніх пристроїв.
У вівторок, 13 лютого 2024 року, Верещагін Олександр Олександрович провів майстер-клас на тему «Верстка та SEO», детально продемонструвавши всі етапи створення лендінг-сторінки та її подальше просування у мережі Інтернет.
У середу, 14 лютого 2024 року, Саєнко Андрій Анатолійович поділився своїм досвідом щодо оптимізації пошуку необхідної інформації та навчання і саморозвитку у програмуванні.
Усі три майстер-класи отримали багато позитивних відгуків від учасників процесу та рекомендації щодо подальший тем.
Дякуємо викладачам за підготовку та організацію, а студентам за активну участь!