Керуюча справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара разом із депутатом міської ради Миколою Сюськом провели зустріч зі студентами II курсу Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»  напряму «Правознавство». Такі зустрічі відбуваються вже не вперше і спрямовані вони на те, щоб ознайомити студентів із особливостями роботи Ужгородської міськради, залучити їх до активної участі в громадському житті Ужгорода.

Микола Сюсько розповів студентам про роботу депутатів, їхні права, можливості та обов’язки перед громадянами. Детально зупинився на розгляді таких понять, як депутатський запит, депутатське звернення, розповів про особливості формування депутатських фракцій та груп. Також Микола Сюсько запропонував охочим студентам спробувати себе у ролі помічників депутатів міськради, робота яких відбувається на громадських засадах. Проте, як наголосив депутат, така робота стала б цінним досвідом для майбутніх юристів.

Олена Макара ознайомила студентів із роботою виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради, розповіла про склад, засідання виконкому, як відбувається голосування за проекти рішень, документи, якими послуговується виконком, а також про взаємодію депутатів та міськвиконкому. Олена Михайлівна  наголосила, що будь-яка ініціатива і бажання внести щось нове у роботу міської ради завжди вітаються.

Насамкінець студенти подякували за теплий прийом, за висвітлення інформації, а також висловили надію на подальшу співпрацю.

P2800578-560x420 P2800597-560x420 P2800600-560x420 P2800604-560x420 P2800613-560x420FOOTWEAR