8 листопада 2022 року в Природничо-гуманітарному фаховому коледжі працівниками бібліотеки під керівництвом викладачки психології Бровдій Мирослави Юріївни були  проведені літературні читання на тему: «Вклоняємося Вам, Герої України». У заході брали участь студенти груп ФК-11, ТО-11 та БО-11. Під час літературних читань відбувся огляд національно-патріотичної літератури, студенти декламували вірші, зачитували уривки творів. Відбувся перегляд відеофільму про героїчний захист України військовими, які не шкодуючи життя, стали до лав  ЗСУ та тероборони . Вони стійко боронять її, захищаючи нашу незалежність.

Любов до України, самовідданість і патріотизм захисників нашої Батьківщини, активна громадянська позиція  і віра українців у перемогу, особиста відповідальність за долю нашої держави не дасть змоги ворогам нас перемогти!