Цьогоріч 19 березня  Ліна Василівна Костенко відзначає 94-й рік народження. Студенти груп ЗВ, БС-11 та КН-12 Природничо-гуманітарного фахового  коледжу долучилися до привітань великої українки, які лунають з усіх куточків нашої Батьківщини, і взяли участь у всеукраїнському флешмобі  відеочитань її творів.

Поезія Ліни Костенко закарбувала в собі відверті почуття й переживання та стала символом нашої національної боротьби.

У прозі війни ми всі сумуємо за поезією. Нас об’єднують саме такі сильні рядки, які  виходять з-під пера Ліни Костенко. Вона  символ свободи,  найвищої цінності для українців, за яку платимо кров’ю сьогодні.

Відео підготували Тирканич  Корнелія, Демчик Олександра, Олексик Крстіна, Брила Станіслав, Бецанич Тетяна, Вовканич Олександра, Бородін Вадим, Підберецький Олександр, Франчук Дмитро. Викладачі - Калинич Н.Ф., Соломко Н . І.