Бібліотека  коледжу пропонує огляд літератури ,присвяченої пам’ятній даті- 99 – й річниці Битви під Крутами.

Цього дня ми знову згадуємо трагічну сторінку з історії України та вшановуємо пам'ять загиблих юнаків під Крутами.

У цей день,29 січня 1918 року, на невеличкій залізничній станції Крути три сотні недосвідчених курсантів військової школи, студентів та гімназистів вступили у нерівний бій із багатотисячним професійним військом більшовицького полковника Муравйова та ціною власного життя зупинили на деякий час наступ ворожої армії. Виборюючи право українського народу жити у власній державі, відстоючи свої переконання, юні добровольці сміливо стали до бою та майже усі загинули за високу ідею української державності. Подвиг молодих українців увійшов у нашу історію як символ патріотизму, відданості та любові до Батьківщини.

IMG_0727nike