З метою визначення сучасних проблем екологічного права та шляхів їх вирішення 28 листопада  Гайду Катериною Іванівною було проведено круглий стіл зі студентами 2 курсу Природничо – гуманітарного коледжу ДНВЗ «УжНУ» напряму «Право».

З розвитком цивілізації та науково – технічного прогресу, зростанням населення, обсягів виробництва та його відходів проблеми стосунків між природою та суспільством дедалі зростають. В результаті промислової діяльності. Необхідність пошуку шляхів розв’язання глобальних проблем людства породжена тими реальними загрозами, які виникли перед людьми.

Тематикою круглого столу стали «Екологічні проблеми сучасності та основні шляхи їх вирішення», де студенти вирішили детально розібратися в даній проблематиці та визначити основні напрями для подолання кризи.

Програма круглого столу підготовлена студентами групи ПР-21:

1.Екологічні проблеми в світі _ доповідав  Боровицький Дмитро

1. Екологічні проблеми в Україні_доповідала Шайнюк Ірина

3.Причини екологічних проблем у світі._доповідав Лукачко Євгеній

4.Наслідки екологічних проблем._доповідала Трофімова Наталія

5.Методи вирішення екологічних проблем._доповідалаЛукач Ангеліна

6.Охорона навколишнього природного середовища._доповідала Семйон Іванна

7.Кримінальна відповідальність за порушення законодавства в сфері екологічного права._доповідав Лемак Юрій

8.Форми та способи захисту стосовно екологічного права._доповідала Гавілей Ірина.

1. Юридична відповідальність за порушення екологічних прав._доповів Лемак Юрій.