Практичним психологом Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» Бровдій М. Ю. було проведено консультаційні бесіди із студентами І курсу коледжу щодо соціально-психологічної адаптації до навчання. Перші кроки у закладі освіти можуть бути непростими для багатьох молодих людей, і тому важливо забезпечити їм необхідну підтримку та допомогу.

Під час бесід було вислухано індивідуальні та психологічні особливості кожного студента, а також виявлено їхні специфічні потреби та проблеми. Психолог надавав поради з покращення самопочуття, збереження психологічного здоров'я та збалансованого розподілу часу між навчанням та відпочинком.

Додатково проведено групові зустрічі, де студенти могли обговорювати свої спільні досвіди та взаємно допомагати один одному. Робота над зниженням стресу та адаптація до нового освітнього середовища була основною метою цих зустрічей.

За допомогою цих консультаційних бесід та групових зустрічей було зміцнено соціально-психологічну адаптацію студентів до навчання у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі, створивши позитивне та підтримуюче середовище для їхнього розвитку та навчання.