22 травня 2017 року в Природничо-гуманітарному коледжі відбулася студентська конференція на тему «Найвідоміші університети Європи» у рамках проведення заходів до Дня Європи. Організатором заходу була циклова комісія іноземних мов на чолі з Белоусовою-Зомбор Гердою Ернестівною. Усі викладачі циклової комісії разом зі своїми студентами взяли активну участь у конференції. 16 студентів ознайомили присутніх із найвідомішими університетами Європи, приготувавши чудові презентації та доповіді. Учасники заходу дізналися багато корисної інформації щодо пріоритетів навчання у кращих вишах європейських країн.

Сподіваємось, що ця інформація надихне наших студентів продовжувати навчання у наших та закордонних вищих навчальних закладах, чого їм щиро бажаємо!