25 вересня 2019 року студенти 1-го курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» здійснили поїздку та територію «Скалки» - оздоровчо-спортивного комплекс ДВНЗ «УжНУ».  Супроводжували студентів куратори груп Александра Наталія Володимирівна, Чернякевич Катерина Володимирівна, Якубишин Марія Віталіївна, викладачі фізичної культури Горват Валерій Васильович, Сідун Віталій Васильович та заступник з навчально-виховної роботи Папп Крістіан Степанович.

Поїздка відбулася в рамках виховних екологічних заходів «Скалці – друге життя». Незважаючи на погодні умови, молодь змогла реалізувати свою мету, а саме: навести лад на означеній території та з користю провести час. Окрім того, було організовано низку цікавих пізнавальних заходів, студенти мали змогу краще потоваришувати, адже ніщо не єднає краще, як робота зроблена командою.

Отож, студенти Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» показали, що вони вміють не тільки добре вчитися, а й з користю організовувати своє дозвілля.

Air Jordan