У четвер, 4 травня, відбулося найгучніше шоу талантів Ужгородського національного університету – “Студвесна-2023”. Студентська молодь зібралася разом, щоб ще раз довести –  наші студенти не тільки освічені, інтелектуально підковані, захищають наукові проєкти й створюють інноваційні стартапи, а ще й неймовірно талановиті, креативні та вирізняються неабиякими вокальними й танцювальними здібностями.
Студенти змагалися в трьох номінаціях: “Відеопредставлення,” "Вокальний жанр” та “Танцювальний жанр”. А оцінювало їх п’ятеро висококваліфікованих членів журі.
Що важливо – вечір був благодійним. У залі була розміщена донат-скринька, де всі охочі могли пожертвувати кошти для підтримки Збройних Сил України.
Студенти Природничо-гуманітарного фахового коледжу дивували талантами й виступали як справжні професіонали: співали, грали на музичних інструментах та влаштували справжнє світлодіодне шоу  та отримали неймовірне задоволення від вечора.