22 квітня 2019р., у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ» відбувся захід присвячений Дню Землі та Чорнобильській катастрофі.

Всесвітній День Землі (22 квітня) – це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища й збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

З цієї нагоди, до нас завітала представник біологічного факультету Ужгородського національного університету Крулько Лариса Володимирівна. Вона розповіла студентам про стан навколишнього середовища та грунтів.

Також в рамках заходу  говорили про єдину з найбільших екологічних катастроф, яка сталася на території нашої країни.

Чорнобильська трагедія вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними збитками.

Air Max