Дуже швидко промайнули зимові канікули,під час яких студенти коледжу змогли відпочити від важких  буднів, безсонних ночей у підготовці до сесії.
Безумовно, наші коледжани мають різні уподобання, тож вид відпочинку кожен обрав для себе свій - особливий. Для когось це був час проведений з друзями, хтось  пішов з наметом у гори або ж спробував свої сили в нових екстремальних видах спорту. Деякі  студенти вирішили для себе провести цей час з користю - пішли працювати й вдосконалювати свої вміння за майбутнім фахом.
А першокурсники, звичайно,  одразу ж вирішили поїхати до своїх рідних, за якими сумували протягом навчального процесу.
Але найголовніше, що  молодь змогла набратися сил, щоб налаштуватися на черговий навчальний семестр.
До навчання готові всі : хто до дистанційного, а хто до очного.
Коледж з нетерпінням  зустрічає своїх студентів!