19 жовтня у стінах Ректорату УжНУ відбувся дебатний турнір, який було організовано командою фахівців «Активна Громада».

Захід відбувся на факультеті історії та міжнародних відносин УжНУ.

В змаганнях взяли участь 16 студентів Ужгородського національного університету з різних факультетів та природничо-гуманітарного коледжу.

Теми на які велися дебати були наступні:

1. Ця палата підтримує обмеження громадянських прав до відновлення цілісності державних кордонів 1991 року
  2. Ця палата має продовжити судову реформу під час дії воєнного стану
  3. Ця палата підтримує впровадження плану відновлення до завершення війни.

Найсильнішими цього разу була команда з коледжу з юридичним фахом “Angels оf law”, яку представляли: Савчук Анна – студентка природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «Ужгородський національний університет», спеціальність право, 4 курс.

Тодер Владислав - студент природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «Ужгородський національний університет», спеціальність право, 4 курс.

Всі фіналісти отримали цінні призи , зокрема грошові сертифікати до Книгарні.

Суддями дебатів стали представники професорсько-викладацького складу університету, представники органів влади та громадського суспільства.