14 березня весь світ відзначав день числа пі, яке відоме як число Архімеда. Тож і студенти першокурсники приєдналися до свята.
Викладачі математики підготували для студентів різні ребуси, задачі та завдання з числом пі. 28 студентів перших курсів з 7 академічних груп взяли участь в змаганнях.
Мета проведення заходу:

• популяризація математики серед студентської молоді;
• розвиток уміння лаконічно та чітко висловлювати власні думки;
• розвиток логічного мислення, пам’яті, кмітливості, швидкості реакції, абстрактного мислення, вміння нестандартно підходити до вирішення поставлених проблем у студентів;
• розвиток вміння працювати в команді.
Під час проведення заходу студенти згуртовано вирішували поставлені задачі, виявляючи при цьому неабияку спритність та креативний підхід для знаходження розвязку.
Переможцями стали всі учасники, адже вони отримали новий досвід, позитивні емоціі та щасливі обличчя!