10 жовтня студенти Природничо-гуманітарного фахового коледжу за напрямком підготовки «Туризм» другого та третього курсів разом з їх викладачем Срібною Кароліною Вікторівною відвідали  Карпатський Гірський Міжнародний Кінофестиваль (CMIFF).

Карпатський Гірський Міжнародний Кінофестиваль (CMIFF) – це свято кіно і відеоконтенту про гори. Професійний майданчик, де зустрічаються кінематографісти з усього світу.

Кінофестиваль заснований у 2020 році представниками Закарпатської фільмкомісії, а саме Олександром Мерявчиком, Вячеславом Єгоровим та Дмитром Грешком, щоб привернути увагу кіноіндустрії до Закарпаття та відродити кіновиробництво в регіоні і популяризувати гірський край.

Унікальна фестивальна атмосфера для натхнення шанувальників гір та всього що з ними пов’язано!