22 січня 1919 року в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності.

Перше святкування Соборності відбулося 22 січня 1939 року в Карпатській Україні (м. Хуст), на той час – автономній республіці Чехо-Словаччини.
Що таке соборність? Це духовне єднання всіх територій, які історично належали українському народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів. Також соборність означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ як вільну, суверенну, демократичну, правову й соціальну.

Соборність - це не тільки пам’ять про минуле, а й про наше сьогодення та майбутнє.

Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців.

У коледжі до Дня Соборності пройшли виховні години серед студентів очної та дистанційної форми навчання.

Із Днем Соборності України!